اسکاچ بریتکس مدل S بسته دو عددی

اسکاج دو عددی : اسکاچ و ابر ظرفشویی جهت تمیز کردن ظروف بکار می روند، اما این لوازم بخاطر اینکه مایع ظرفشویی مستقیماً با آنها در ارتباط است به معنی این نمیباشد که تمیز باشند. . اکثراً افراد برداشتی به این شکل دارند که اسکاچ و اسفنج ظرفشویی چون برای تمیز کردن ظروف استفاده می شوند پس حتماً بسیار تمیز هستند اما اینگونه نیست. بدلیل مداومت حضور رطوبت امکان رشد باکتری ها در انها فراهم است و باید حدودا هر دو هفته یکبار تعویض گردند.

قیمت و خرید اسکاچ بریتکس مدل S بسته دو عددی

. اسکاج های بریتکس مدل S  یکی از برترین و مقبول ترین اسکاج های تولید شده که توجهات بسیاری را جلب خود کرده، می باشند. برای شستشو بهتر و نظافت ظرف ها و بالا بردن در صد تمیزی یکی از راه حل های مناسب استفاده از اسکاج بریتکس مدل S  با کیفیت بالا و قیمتهای رقابتی توسط مجموعه ما توانسته خود را در سبد خرید بسیاری از خانوارهای ایرانی جایی دهد. قیمت این محصول نیز بسیار مناسب بوده و شما می توانید در اقصی نقاط کشور اسکاچ را به راحتی تهیه کنید!  شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش برخط این محصول از راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما بهره مند گردید.

 قیمت و خرید اسکاچ بریتکس مدل S بسته دو عددی

اسکاچ بریتکس مدل S بسته دو عددی فروشندگان و قیمت اسکاچ

انواع اسکاج بریتکس در تنوع بسیار بالا هر روزه از خط تولید بسیاری از تولیدی ها و نمایندگی‌های این اسکار گذشته و از طریق بازارهای اینترنتی و حضوری در معرض خرید شما متقاضیان گرامی و محترم قرار می‌گیرد !تا بتوانید با !کمک این اسکاج تمیزی خانه خود را به ۱۰۰ درصد ممکن برسانید. اسکاچ و ابر ظرفشویی جهت تمیز کردن ظروف بکار می روند، اما این لوازم بخاطر اینکه مایع ظرفشویی مستقیماً با آنها در ارتباط است به معنی این نمیباشد که تمیز باشند

ابعاد بسته بندی اسکاچ بریتکس مدلS  19 × 3 × 10سانتی متر بوده و وزن ان نیز 16 گرم میباشد که داخل یک بسته بندی پلاستیکی ضخیم با آرم شرکت تولید کننده قرار داده شده و آماده عرضه به بازار مصرف است. با توجه به مقرون به صرفه بودن اسکاچ بریتکس مدل S این گزینه میتواند یکی از سودآورترین موارد برای عرضه و خرید مصرف کنندگان جزیی و کلی به حساب بیاید.

اسکاج دو عددی را فراموش نکنید.

اسکاچ بریتکس مدل S بسته دو عددی فروشندگان و قیمت اسکاچ

مشخصات، قیمت و خرید اسکاچ بریتکس مدل S بسته دو عددی

اسکاج بریتکس طبق فناوری! نوین در فرم مستطیل شکل و از جنس اسفنج! جدید ساخته شده و تولیدکنندگان! آن در صدد بوده اند تا همواره محصولی را روانه بازار کنند! که مطابق با هر سلیقه و سبکی برای زندگی باشد! و این رمز موفقیت اسکاج بریتکس استبا گزینه های متنوعی! که در اسکاج ها از جمله بریتکس وجود دارد،! می توانیم خریدارهای عزیز را به هدف خود رسانده! و آن ها را به نرخ های ارزان رسانده تا شرایط! کاری موفقی را داشته باشند! و سودآوری تضمین شده ای را در مسیر کاری شاهد باشیم.! اسکاج بریتکس با توجه به کیفیت بسیار عالی که دارد! از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار می باشد.

جهت اطلاع بیشتر از اسکاج دو عددی با ما در تماس باشید.

مشخصات، قیمت و خرید اسکاچ بریتکس مدل S بسته دو عددی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما