بزرگترین تولیدی اسکاج جهیر در تهران و نقاط مختلف کشور

اسکاج جهیر بزرگترین تولید کننده اسکاج کشور است و در اکثر شهرهای بزرگ ایران نمایندگی فعال دارد. کارخانه وسیع جهیر در تهران واقع شده و دارای پیشرفته ترین دستگاه ها و کارآزموده ترین متخصصین و پرسنل تولید است. از مرغوب ترین و مقاوم ترین مواد اولیه با بافتی پرقدرت برای تولید محصول خود استفاده می کند به طوریکه در شستشوی ظروف بی نظیر عمل کرده و در پایان کار، شستن و زدودن باقی مانده غذا از روی اسکاج به سهولت امکان پذیر است و هیچگونه بو و آلودگی بر روی آن باقی نمی ماند.

بزرگترین تولیدی اسکاج جهیر در تهران و نقاط مختلف کشور

ویژگی های اسکاج قرمز جهیر

ویژگی های اسکاج قرمز جهیردر تولید اسکاج قرمز جهیر از بهتری و مقاوم ترین سیم، ابر و پارچه استفاده شده که این امر به قدرت پاک کنندگی و افزایش زمان مصرف این اسکاج افزوده است.دو سر اسکاج دوخت بسیار محکمی دارد و این مسئله سبب می شود دوخت باز نشود و ابر درون آن خارج نگردد و مدت زمان بیشتری قابل استفاده باشد.

اسکاج های معمولی قدرت پاک کنندگی کمتری نسبت به اسکاج قرمز جهیر دارند و گاهی پس از شستشو، چربی بر روی ظرف باقی می ماند و برای اطمینان از تمیز شدن ظروف باید از مایع ظرفشویی و فشار دست بیشتری استفاده کرد ولی با توجه به کیفیت مواد بکار برده شده در این اسکاج فقط کافی است با چند قطره مایع ظرفشویی و بدون فشار به اسکاج بهترین و با کیفیت ترین شستشوی ظرف را انجام دهیم و در پایان ظروفی عاری از هر گونه لک و چربی داشته باشیم.

نوعی از اسکاج قرمز جهیر دارای دو روی متفاوت است. یک روی آن سیمی و خشن است که برای شستشوی ظروف فلزی و کثیفی که نیاز به ساییدن و قدرت تمیز کنندگی بیشتر است، استفاده می شود و روی دیگر آن پارچه ای و نرم است و برای ظروفی مانند تفلون که نباید خراش بردارد و ظروفی که زیاد چرب و کثیف نیستند کاربرد دارد. با استفاده از این اسکاج دو کاربرده هم در هزینه و هم زمان صرفه جویی می شود زیرا نیازی به تعویض و استفاده از دو اسکاج متفاوت نیست.

اسکاج جهیر مدل 100013 را بشناسید

اسکاج جهیر مدل 100013 را بشناسیداسکاچ جهیر مدل 100013 بسیاری از مردم فکر می کنند به دلیل اینکه اسکاج به طور مداوم با مایع ظرفشویی و آب گرم در تماس است از تمیزترین وسایل آشپزخانه است و دیگر نیازی به رعایت بهداشت برای آنها نیست در صورتی که تحقیقات نشان داده است اسکاج و اسفنج و سیم ظرفشویی اگر بدرستی شسته و خشک نشوند به علت رطوبت موجود در آنها به سرعت در معرض میکروب های بیماری زا قرار می گیرند و باکتری سالمونلا موجود در اسکاج های مرطوب باعث انتقال آلودگی به ظروف و مواد غذایی شده و حتی می توانند در انسان ایجاد مسمومیت کنند. شرکت اسکاج جهیر برای حل این مشکل اقدام به تولید اسکاج نانو آنتی باکتریال کرده است.

این اسکاج از جنس صد در صد نخی و از نوع نانو و کاملا ضد باکتری می باشد و شرکت جهیر اولین تولید کننده این نوع اسکاج در ایران است. از دیگر خواص این اسکاج می توان به ضد میکروب بودن آن اشاره کرد که به علت دارا بودن خاصیت نانو، از انتقال باکتری و میکروب های بیماری زا به ظروف و دست جلوگیری کرده و اجازه رشد و تکثیر به آنها را نمی دهد.اسکاج های معمولی حداکثر یک ماه قابل استفاده هستند و پس از آن بعلت مرطوب بودن در معرض رشد میکروب و باکتری های بیماری زا قرار گرفته و باید تعویض شوند، ولی اسکاج جهیر مدل ۱۰۰۰۱۳ کاملا ضد بو و آنتی باکتریال است و نسبت به سایر اسکاج ها مدت زمان بیشتری می توان از آن استفاده کرد. این اسکاج دارای تأییدیه اثر ضد میکروبی توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

این محصول به دلیل خواص بی نظیر خود مصرف کننده زیادی در داخل کشور دارد و درصد زیادی از تولیدات آن به کشورهای همسایه صادر می شود.

اگر از اسکاج های غیر نانو استفاده شود رعایت یک سری نکات برای حفظ سلامتی لازم و ضروری است که به تعدادی از آن ها اشاره می شود:

اگر اسکاج پاره و کهنه شد آن را دور انداخته و اسکاج نو جایگزین گردد، بعد از اتمام شستشو کاملا با آب گرم شسته شده و آب اضافی آن گرفته و در معرض هوای آزاد قرار داده تا خشک شود، هر چند روز یکبار اسکاج را درون محلول رقیق آب و مایع ضدعفونی و یا سرکه قرار داده و بعد از نیم ساعت شسته و خشک گردد تا عوامل میکرب زا از بین بروند، اسکاج را درون ظرف آبی قرار داده و بمدت ده دقیقه جوشانده، یا درون مکروویو قرار داده و سپس کاملا خشک گردد، اسکاجی که چاقو و تخته گوشت را با آن شسته، کاملا ضد عفونی کرده و خشک گردد و یا بهترین کار این است که اسکاجی که برای شستن ظروف به کار می رود از اسکاجی که برای شستن کارد آغشته به گوشت، مرغ، ماهی و تخته گوشت استفاده می شود، جدا باشد.

کاربرد اسکاج سیمی جهیر

کاربرد اسکاج سیمی جهیراسکاج سیمی جهیر از پرفروش ترین و پر کاربردترین محصولات این شرکت است. این اسکاج انواع مختلفی دارد و بسته به مقدار سیم بکار رفته شده در آن درجه سختی آن نیز تفاوت دارد. این نوع اسکاج برای شستن ظروف فلزی، آلومینیومی، انواع دیگ ها استفاده می شود.

هنگام شستن ظروف چرب، برای زدودن چربی از ظروف نیاز به مایع ظرفشویی بیشتر، آب گرم تر و فشار دست بیشتر است تا ظروف کاملا تمیز و عاری ازلک و چربی بجا مانده شود. با استفاده از اسکاج سیمی بدلیل زبری بیشتر نیازی به فشار و مایع بیشتر نیست و در پایان شستشو ظروفی کاملا تمیز و بدون لک خواهیم داشت.

معمولا در رستوران ها به علت استفاده از ظروف پخت و پز فلزی و سنگین، و انبوه ظروف با درجه کثیفی و چربی بالا از اسکاج سیمی استفاده می کنند.
اسکاج سیمی جهیر در رنگ های مختلف تولید شده و به دلیل کیفیت و دوام بسیار بالای خود در بین دیگر اسکاج های موجود در بازار نامی معتبر برای خود کسب کرده و به یک برند قابل اطمینان تبدیل شده است که در اکثر فروشگاه های بزرگ سراسر کشور به فروش می رسد.
از اسکاج سیمی در شستشوی سرویس های بهداشتی و کف و دیوارهای کاشی و سرامیک نیز می توان استفاده کرد و این اسکاج به دلیل زبری خود سهولت هر نوع شستشویی را فراهم می کند و همواره پر تقاضا می باشد خریداران زیادی دارد، به همین دلیل بالاترین تولید و فروش شرکت جهیر مربوط به اسکاج سیمی می باشد.

تولید عمده اسکاج جهیر در شیراز

تولید عمده اسکاج جهیر در شیرازشرکت اسکاج جهیر یک خط تولید در شیراز دائر کرده که بزرگترین کارخانه تولید اسکاج جهیر در ایران است. عمده تولیدات اسکاج جهیر شیراز به تمام شهرهای ایران ارسال می شود و توسط نمایندگی های شرکت، این محصولات بفروش می رسد. از پر فروش ترین نوع اسکاج تولیدی این کارخانه اسکاج مدل آفتابگردان یا مدل خورشید است.

اسکاج جهیر تولید شیراز به دلیل تنوع محصولات، کیفیت بینظیر، مقاومت و ماندگاری بالای خود در بین مصرف کنندگان اعتبار زیادی کسب نموده و خریداران زیادی در سراسر کشور جذب کرده و روز به روز به تعداد نمایندگی های این شرکت افزوده می شود.

اسکاج جهیر شیراز به دلیل استفاده از پوشش مناسب، مواد اولیه مرغوب و خارجی و محصولات متنوع و مقاوم   در بین خریداران عمده نیز اعتماد و اعتبار زیادی پیدا کرده و هر روزه این خریداران عمده، حجم بالایی از تولیدات این کارخانه را خریداری و در بازار عرضه می کنند.

این کارخانه به دلیل دارا بودن گواهینامه استاندارد کیفیت در بین کشورهای دیگر خریداران زیادی دارد و هر ساله محصولات خود را در سطح وسیعی به کشورهای همسایه صادر می کند.

از انواع اسکاج تولید شده در این کارخانه می توان به انواع زیر اشاره کرد:

نانو نرم، آنتی باکتریال، ضد بو و ضد حساسیت، سیم ظرفشویی، اسفنجی، سیمی، خورشیدی، فانتزی، ابری، بافتنی، وابر، گرد، سخت.

از دیگر مزایای این محصولات می توان به کیفیت بالا و جذاب بسته بندی آن اشاره کرد. بسته بندی ها در تعداد مختلف عرضه می شود که شامل: بسته یک عددی، دو عددی، چهار عددی، شش عددی، دوازده و بیسا و چهار عددی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما