تولید اسکاج سیمی با مواد اولیه عالی

تولید اسکاج سیمی : پروسه تولید انواع اسکاج کاری بسیار راحت و آسان ولی متفاوت از سایرین است . برای همه مخصوصا بانوان در منزل با کمترین سرمایه، که با خرید دستگاه تولید کننده اسکاچ سیمی میتوانند به درآمدزایی برسند. نکته‌ مثبت در باره دستگاه تولید اسکاج این است که کار کردن با آن بسیار آسان است و نیاز به هیچ تخصص و مهارتی ندارد.

صفر تا صد آموزش تولید اسکاچ

مسلما هر فردی برای آغاز به کار تولید اسکاج باید از اطلاعات اولیه مربوط به این کارآفرینی آگاهی های لازم را داشته باشد تا با داشتن برآوردی صحیح اقدام به برنامه ریزی و تامین آنها نماید.

فضای کار : حداقل فضای مورد نیاز برای راه اندازی اولیه کارگاه 6 متر مربع میباشد.

نیروی انسانی : تعداد نیرو های مورد نیاز برای کار  ۱ نفر

سرمایه اولیه : برای شروع  20 میلیون تومان کفایت میکند

دوره بازگشت سرمایه : ۳ ماه

در واقع  دستگاه اسکاچ بافی مخصوص تولید اسکاج  بوده و چگونگی تولید اسکاچ بشکل دستگاهی گردبافت است که  تقریبا شبیه به دستگاه جوراب بافی می باشد که بسیار ساده تر اسکاج را می‌بافد و در مخزن یا سبد دستگاه جمع می‌کند. طراحی و تولید دستگاه اسکاج بافی امروزی با نوع گذشته آن کمی تفاوت دارد و پیشرفته‌تر است.  دستگاه مجهز به یک دینام بوده که سیلندر را به حرکت در می‌آورد. ضمن اینکه دستگاه اسکاج بافی این امکان را دارد که از طریق بافت اینورتور سرعت کار را تغییر دهد.

و در نهایت بافت انواع اسکاج با انواع نخ را میسر میکند از جمله:

اسکاچ های معمولی

اسکاچ های سیم بافت

اسکاچ های په په

ذکر این نکته نیز الزامی است که برای راه اندازی یک کارگاه تولید اسکاج در کنار موارد فوق به یک سری ملزومات برای تکمیل روند تولید نیز نیازمند خواهیم بود.

صفر تا صد آموزش تولید اسکاچ

قیمت اسکاج سیمی

قیمت عرضه اسکاج سیمی به قیمت تولید ابن اسکاج بستگی خواهد داشت.! هر چه کیفیت مواد اولیه اسکاج سیمی بهتر باشد، قیمت عرضه نیز گران تر خواهد بود.! در ادامه با ما همراه باشید.

وقتی الیافی خوب و مناسب و با کیفیت باشد، وقتی تار و پود الیافی دوست دست من و شما باشد و حساسیتی به وجود نیاورد، وقتی قیمت اسکاجی با نام برندش همخوانی داشته باشد، وقتی اسکاجی پرطرفدار باشد و با هدف تمیز بودن و تمیز کردن در آشپزخانه ها حاضر شود یقینا برند معروف اسکاج سیمی خواهد بود..

تولید اسکاج سیمی را فراموش نکنید.

قیمت اسکاج سیمی

 تولید ، پخش و فروش انواع اسکاج

اسکاج ها ظرفشویی با جنس سلولزی! و نسبتا ضخیم هستند و نیز با استفاده از آن ها! می توان به راحتی لکه های غذا! و کثیفی روی ظروف را از بین برد.

اسکاج در جنس های متفاوت و متنوع! برای کاربرد های مختلف یا برای شست و شوی! انواع ظروف استفاده می شود. تولید! و پخش انواع اسکاج های سیمی و ابری! در طیف وسیع طرح ها و رنگ های متنوع! در فروشگاه های سراسر انجام! می شود.

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر از تولید اسکاج سیمی میتوانید با ما تماس بگیرید. جهت اطلاع بیشتر از تولید اسکاج سیمی با ما در تماس باشید.

 تولید ، پخش و فروش انواع اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما