تولید جدیدترین اسکاج حوله ای

:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:

  1. هیچ‌گاه اسکاچ ظرف‌شویی را داخل ظرف‌شویی رها نکنید، این کار باعث می‌ش اسکاج حوله ای اسکاج آفتابگردان حوله ای انواع اسکاج و ابر جدیدترین اسکاج حوله ای اسکاج حوله ای مرغوب ود تا هر بار اسکاچ شما آب‌خورده و باکتری‌ها محیطی امن و راحت برای رشد خود بیابند.
  2. زمانی که شستشوی ظروف شما تمام شد حال نوبت شستن اسکاچ رسیده است؛ این اسکاچ باید توسط آب گرم و مایع ظرف‌شویی شسته شود و سپس توسط فشار زیادی آب آن گرفته شود. این اسکاچ را در کنار پنجره‌ای قرار دهید تا نور و هوا به آن برسد.
  3. یک ماده ضدعفونی‌کننده تهیه کنید، برای مثال می‌توانید مقداری ماده سفیدکننده را به همراه مقداری آب مخلوط‌کنید و سپس اسکاچ را برای چندساعتی داخل آن قرار دهید. این کار کمک می‌کند تا هرازگاهی اسکاچ شما از تمامی میکروب‌ها و باکتری‌هایی که در خود پرورش داده است رها شود. برای این میکروب‌زدایی آفتاب نیز کمک‌حال شما خواهد بود؛ برای این کار می‌توانید چندساعتی اسکاچ را در زیر نور مستقیم خورشید قرار دهید تا تمام باکتری‌های آن از بین برد.
  4. اسکاچ‌های خود را می‌توانید با دیگر ظروف داخل ماشین ظرف‌شویی بشویید؛ یا می‌توانید آن‌ها را داخل ظرفی پر از آب جوش انداخته و یا درون سرکه قرار دهید. هر سه‌راه به از بین رفتن باکتری‌ها کمک خواهند کرد.
  5. بهتر است هر دو هفته یک‌بار اسفنج‌های خود را تعویض کنید؛ از استفاده کردن اسفنج‌های پاره و کهنه جدا خودداری کنید.
  6. سعی کنید اسفنجی که با برخی از سطوح همچون تخته‌گوشت و مرغ و ماهی در تماس هستند را برای مصارف دیگر استفاده نکنید. این نوع از اسفنج‌ها نیاز به شست و شوی دقیق‌تری دارند.

 وسایل آشپزخان

همه ما تصور می‌کنیم که سیم ظرف‌شویی و اسکاچی که مداوم با آن‌ها ظرف‌هایمان را می‌شوییم از تمیزترین وسایل داخل آشپزخانه هستند! چراکه همواره در تماس با آب و مواد شوینده بوده و هیچ میکروبی در آن‌ها وجود ندارد. اگر شما هم‌چنین تصوری دارید، باید بدانید که سخت در اشتباه به سر برده‌اید و باید فکری به حال پاک‌سازی این جزء جدانشدنی از آشپزخانه خود بکنید.

جالب است بدانید اسفنج، اسکاچ و سیم‌های ظرف‌شویی دارای بیشترین میزان از باکتری‌های سالمونلا بوده که به‌سادگی در عمق آن‌ها رشد کرده و می‌تواند انواع مسمومیت‌ها را برای افراد ایجاد کند. در یک اسفنج ظرف‌شویی چهار سانتی‌متری حدود ۱۳۴ هزار باکتری وجود دارد که می‌توانند به ظروف منتقل‌شده و سپس ایجاد مشکلات بسیاری برای شما کنند.

سرویس سبک زندگی فرداهمه خانم‌ها فکر می‌کنند اسکاچ و اسفنج ظرفشویی به سبب این که همیشه با آب و مواد شوینده در تماس هستند، جزو تمیزترین قسمت‌های خانه اند. اما باید بدانید که سخت در اشتباهید. در ادامه این مطلب را به نقل از بیتوته بخوانید.


اسکاچ ظرفشویی را چگونه تمیز کنیم؟

بسیاری از خانم‌های خانه به نظافت تمام وسایل آشپزخانه توجه می‌کنند به جز ابر، سیم، اسکاچ و اسفنج ظرفشویی. این وسایل، چون به طور مداوم با آب و مایع ظرف شویی در تماس است، بیشتر افراد تصور می‌کنند که در گروه تمیزترین وسایل آشپزخانه قرار دارد و نیازی به شست و شو و ضدعفونی ندارد، غافل از این که تحقیقات نشان می‌دهد ابر، اسفنج‏ و اسکاچ ظرف شویی از آلوده ‎ترین وسایل آشپزخانه است و باکتری سالمونلا که عامل ایجاد مسمومیت‏ غذایی است، در حفره‌های ریز اسفنج ظرف شویی رشد می‌کند و سبب انتشار و انتقال آلودگی به ظروف و مواد غذایی می‌شود. بررسی‌ها حاکی از این است که در هر چهار سانتی‌متر مربع اسفنج حدود ۱۳۴ هزار باکتری وجود دارد.

سیم و اسفنج را در سینک ر‌ها نکنید

برخی افراد پس از استفاده از اسفنج و اسکاچ و ابر، آن را درون سینک ظرف شویی ر‌ها می‌کنند با این تصور که با هر بار باز کردن شیر آب، اسفنج خیس بخورد و تمیز شود، غافل از این که بیشترین رشد میکروب‌ها در بافت اسفنج دقیقا در زمان مرطوب شدن این وسیله است. در واقع رطوبت بهترین شرایط را برای تکثیر میکروب‌ها فراهم می‌کند و به جای آن که اسفنج پاکیزه‌تر شود، آلوده‌تر از قبل خواهد شد.

راهنمای شست و شوی اسکاچ و اسفنج ظرف شویی

• بعد از اتمام شست و شوی ظروف باید این وسایل را با آب گرم و مایع ظرف شویی بشویید و با فشار زیاد، آب را از بافت آن خارج کنید و سپس در جایی که هوا جریان دارد، مثلا در کنار پنجره قرار دهید تا خشک شود. ‏

• برای از بین بردن میکروب‌های احتمالی، هر چند وقت یک بار اسفنج و اسکاچ را با شوینده ضدعفونی کننده استریل کنید، به این نحو که ۱۰ درصد سفید کننده را با ۹۰ درصد آب مخلوط کنید و چند ساعتی بگذارید این وسایل در آن غوطه ور باشد. سپس آن را از این محلول خارج و به خوبی آبکشی کنید. تحقیقات نشان داده است که بخش عمده میکروب‌ها با این روش از بین می‌رود. همچنین می‌توانید این وسایل را چند ساعتی در مجاور نور آفتاب قرار دهید تا میکروب زدایی شود.

• راه دیگر این که یک کاسه را پر از آب کنید و اسفنج را داخل آن قرار دهید و به مدت دو سه دقیقه درون مایکروویو قرار دهید. مراقب باشید آب کاسه تبخیر و سبب آتش گرفتن اسفنج نشود. مطالعات حاکی است که تا ۹۸ درصد میکروب‌ها به این روش از بین می‌رود.

• می‌توانید به مدت ۱۰ دقیقه این وسایل را در آب در حال جوش حرارت دهید یا در سرکه بگذارید یا درون ماشین ظرف شویی به همراه ظروف بشویید.

• در صورتی که اسفنج و اسکاچ پاره و فرسوده شده باشد، بلافاصله آن را دور بیندازید و اسفنج نو جایگزین آن کنید. بهتر است هر دو هفته یک بار اسفنج را تعویض کنید.

به این نکته هم توجه کنید که اگر اسفنج با خون و زواید گوشت و مرغ و ماهی تماس پیدا کرد با دقت بیشتری آن را بشویید. پیشنهاد می‌شود اسفنج و اسکاچ و سیم ظرف شویی از دیگر اسفنج‌هایی که سطوح آشپزخانه، سینک یا تخته مرغ و ماهی با آن تمیز می‌شود، تفکیک شود.

تولید جدیدترین اسکاج حوله ای

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما