تولید عمده اسکاج سیمی نورد شده دوسر خالی

تولید اسکاج سیمی نورد شده دو سر خالی توسط تولید کنندگان مختلفی با استفاده از بهترین مواد اولیه و دستگاه های مدرن و پیشرفته انجام می شود به همین دلیل توانسته اند به خوبی نیاز مشتریان را تامین کنند. اسکاج سیمی همان طور که از نامش پیداست سطح زبر و خشنی دارد و برای شستن انواع ظروف با کمک مایع ظرفشویی استفاده می شود.

تولید عمده اسکاج سیمی نورد شده دوسر خالی

اسکاج سیمی نورد شده دوسر خالی چیست؟

اسکاج سیمی نورد شده دوسر خالی چیست؟

اسکاج های سیمی نورد شده دوسر خالی همان اسکاج های می باشند که دارای ابر هستند و سطح رو و زیر آن ها از سیم زبری پوشانده شده است تا بتوانند به راحتی ضایعات غذاهای باقی مانده ظروف را از بین ببرند. این محصولات به دلیل مزیت های فراوانی که دارند خرید آن ها نسبت به دیگر اسکاج ها در حال افزایش می باشد که ما در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • زمانی که روی آن ها مایع ظرفشویی ریخته می شود چون دارای ابر می باشند کف فراوانی دارند که این به نوبه خودش باعث صرفه جویی در مایع ظرفشویی می شود.
  • استحکام و دوام بالای دارند و سطح زبر آن ها باعث شده سخت ترین و قدیمی ترین چربی ها و ضایعات غذا ها از روی ظرف ها برداشته شوند.
  • در اندازه و مدل های مختلفی تولید می شوند.
  • مقاومت بالای در برابر مواد سفید کننده و ضد عفونی کننده دارند و می توان به راحتی هر چند وقت یکبار آن ها را شست تا میکروب و چربی های روی آن ها از بین بروند.
  • تولید اسکاج نورد شده در رنگ های متنوعی انجام می شود.
  • لبه این اسکاج ها، پارچه ای به اندازه یک سوراخ کوچک دوخته شده است تا بتوان به راحتی آن ها را آویزان کرد تا آب آن ها برود و از رشد باکتری ها جلوگیری شود، چون همان طور که همه شما می دانید رطوبت می تواند به جذب باکتری و میکروب کمک فراوانی کند.

پخش مستقیم اسکاج سیمی نورد شده دو سر خالی

پخش مستقیم اسکاج سیمی نورد شده دو سر خالی

پخش مستقیم اسکاج سیمی نورد شده دو سر خالی همان طور که از نامش پیداست بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه انجام می شود و این می تواند به نفع خریدار باشد که با قیمت کمتری محصول را تهیه می کند و فروشنده هم می تواند مقدار بیشتری را بفروشد. قیمت اسکاج سیمی بسته به قانون عرضه و تقاضا و نوع برند متفاوت می باشد.

این اسکاج ها هیچ گونه مواد مضرری از خود تولید نمی کنند و برای سلامتی ما هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی کنند بنابرین شما می توانید باخیال راحت به خرید آن ها اقدام کنید. در این جا لازم است به این نکته توجه کنیم که برای شستن ظروف حساس مانند نسوز، کریستال و… نباید از این اسکاج ها استفاده کنیم چون ممکن است روی آن ها خط و خش ایجاد شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما