خرید اسکاج تفلون شوی و سیم ظرفشویی در جدیدترین مدل ها

برای خرید اسکاج تفلون شوی و سیم ظرفشویی در جدیدترین مدل ها می توانید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. اسکاج ها و سیم های ظرفشویی از مواد زبری تولید می شوند تا به راحتی ظروف موردنظر را از آلودگی تمیز نمایند.

خرید اسکاج تفلون شوی و سیم ظرفشویی در جدیدترین مدل ها

ابر اسکاج تفلون شویی چیست؟

ابر اسکاج تفلون شویی چیست؟ابر اسکاج تفلون شویی بری شستن ظروف تفلون مناسب می باشد، 

تفلون شوی آفتابگردان دارای جنسی عالی و مرغوب می باشد که برای مدت زمان طولانی تری می توانید آن برای شستن ظرف ها استفاه کنید.

 ما هشت محصول برتر خود را برای قابلیت شستشو ، تطبیق پذیری ، ارگونومی ، قابلیت شستشو ، جذب ، طول عمر و تمیز کردن بدون خراش آزمایش کردیم و دریافتیم که اسکاج های تفلون شوی، بهترین اسفنج است. این اسکاج ها در زمان خشک شدن، بالاترین رتبه را به خود اختصاص داده است و باعث تمیزی ظرف ها می شود، طوری که هیچ ماده غذایی و بویی بر روی ظرف ها باقی نماند، آن را به بهداشتی ترین اسفنج هایی که آزمایش کرده ایم تبدیل می کند. 

 در مرحله تحقیق ما ، از طریق وبلاگ ها و مقاله ها مطالعه می کنیم تا کیفیتی را که افراد در یک اسکاج یا ظرفشور به دنبال آن هستند ، بشناسیم. ما برخی از کارها را برای پیدا کردن چیزهایی که باید در یک اسفنج جستجو کنیم انجام دادیم و از همه مهمتر اینکه چگونه با آن ظروفی پر از غذا و رطوبت را تمیز کنیم. از طریق یک سری آزمایشات خانگی اسکاج ها را مورد آزمایش قرار دادیم تا دریابیم که چقدر آب آنها را نگه می دارد ، چقدر سریع آنها خشک می شود و آیا یک تابه را با پوشش غیر استیک خراش می دهند یا خیر. علاوه بر تست های خاص ، ما هر یک از اسفنج ها را طی دو ماه استفاده روزانه قرار داده ایم تا ببینیم که چقدر آنها در آشپزخانه ، حمام و در طی سایر پروژه های تمیز کردن در خانه تمیز می شوند.

 چه چیزی را باید در یک اسکاج تفلون شوی باید جستجو کرد، هدف اصلی اسکاج تمیز کردن مواد غذایی از روی ظرف ها است.  بیشتر اوقات از اسفنج ها برای از بین بردن مواد غذایی بر روی ظروف ، قابلمه ها استفاده می شود ، اما در تعیین بهترین اسفنج ، فهمیدیم که باید در انواع مختلفی از کارکردها مفید باشد.  به عنوان مثال ، اسکاج ها همچنین برای تمیز کردن اجاق گاز ، کباب پز ، از بین بردن صابون و زباله از وسایل حمام و کاشی و حتی برای شستشوی اتومبیل استفاده می شود. با توجه به تعداد روش هایی که می توانید از اسکاج استفاده کنید و انواع مختلفی از اسکاج های تمیز کننده وجود دارد ، اطلاعات زیادی در مورد تصمیم گیری در مورد کدام نوع اسکاج وظیفه تمیز کردن شما ساده تر خواهد بود.  یک گزینه این است که فضای قفسه های گرانبها را اختصاص دهید تا یک زرادخانه کامل اسکاج ها را به انبار خود اختصاص دهد. با این حال ، بهترین شرط صرفه جویی در فضای شما پیدا کردن یک یا دو اسکاج است که به طیف گسترده ای از اهداف تمیز کردن دست می یابد.  بدیهی است ، این باعث می شود تطبیق پذیری یک عامل بسیار مهم هنگام انتخاب اسکاج باشد.

 دومین مؤلفه مهم اسکاج ها جذب است ، زیرا اغلب از اسکاج برای خیساندن مایع اضافی قبل از تمیز کردن با یک حلال استفاده می شود.  شما همچنین می خواهید که آنها بتوانند آب صابونی را در خود نگه دارند و در از بین بردن زباله ها کمک می کنند. با این حال ، اسکاجی که مقدار زیادی آب را در خود جای داده است ، همچنین اسکاجی است که بعد از اتمام کار با استفاده از آن ، روی پیشخوان خود مرطوب می ماند.  یک اسکاج مرطوب می تواند به عنوان یک گیاه پرورش باکتری ها تبدیل شود ، بنابراین می خواهید میزان جذب را با زمان خشک شدن سریع تعادل برقرار کنید.

  یک اسکاج یک وسیله تمیز کننده روزانه است ، بنابراین اگر به سختی در دست شما قرار می گیرد یا تلاش زیادی برای تمیزکردن ذرات مواد غذایی روی ظروف می کنید ، دیگر تمایلی به استفاده از آن نخواهید داشت.  هرچه فشار دست و مچ شما کمتر باشد ، بهتر است. ما دریافتیم که معیارهای اصلی مورد استفاده هنگام تعیین مقدار و کارایی یک اسکاج عبارتند از: قابلیت شستشو، طول عمر، ارگونومی / راحتی در دست شما، جاذبه، تطبیق پذیری

 انواع اسکاج ها

 انواع مختلفی از اسکاج ها برای انواع مختلف شغل مورد نیاز است.  دانستن نوع اسکاجی که برای پروژه تمیز کردن خاص شما مناسب است ، باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شما می شود.  در اینجا انواع پایین اسکاج ها از جمله پایین و مثبت ، از جمله جوانب مثبت و منفی است.

 سلولز

 اینها رایج ترین انواع اسکاج تمیز کننده هستند.  آنها ارزان و جاذب هستند.  اسکاج سلولزی ساخته شده از خمیر چوب و بسیار متخلخل ، آب و صابون را برای تمیز کردن آسان نگه می دارند.  با این حال ، آنها تمایل به به دام انداختن ذرات غذایی دارند که شستشوی کامل و خراب کردن عمر اسکاج و همچنین باکتری های بندرگاه می تواند دشوار باشد. سلولز با مواد ساینده متصل شده استا، این اسفنج های دو طرفه مزایای سلولز و اسکرابر را برای کارهای سخت مانند تمیز کردن اجاق گاز یا کباب پز BBQ ترکیب می کنند.  قسمت ساینده در سطوح مختلفی از سختی قرار می گیرد و بعضی از آنها می توانند به پایان برسد آسیب برساند. مارک های مختلف برای نشان دادن سطح سایشی از رنگ های مختلف استفاده می کنند ، بنابراین بسته را بررسی کنید تا سطح نرمی که برای کار تمیز کردن شما وجود دارد را پیدا کنید.  برای استفاده روزمره ، یک اسکراب سایشی که ابتدا خراشیده نشده است ، به بهترین وجه کار می کند.

 اسفنج های میکروفیبر

 با استفاده از بافت نرم آنها می توان از اسفنج های میکرو فیبر در هر سطحی استفاده کرد ، به همین دلیل برای شستشوی اتومبیل و ویندوز بسیار توصیه می شوند.  تنها نکته منفی این است که آنها ناراحت نیستند که بطور موثری زباله های پوسته پوسته شده را از بین ببرند ، اما برای از بین بردن روغن و خاک به خوبی کار می کنند.

 اسفنج های طبیعی

 اسفنج های دریایی طبیعی در کف اقیانوس ها رشد می کنند و 100 درصد طبیعی و دوستدار زمین هستند.  این اسفنج ها برای پروژه هایی مانند شستشوی پنجره ها و اتومبیل ها توصیه می شود ، زیرا نرم و بسیار جاذب هستند.  آنها ممکن است خیلی نرم باشند تا بتوانند غذاهای خامه ای موجود در آشپزخانه را به طور موثری از بین ببرید.

 اسفنج های خشک

 این اسفنج ها معمولاً از لاستیک ساخته شده و در سطحی عالی هستند که قادر به تحمل آب مانند آباژورها و روکش پنجره پارچه ای نیستند.  آنها همچنین معمولاً برای تمیز کردن دوده پس از آتش سوزی استفاده می شوند.  پس از پوشاندن اسفنج خشک از گرد و غبار یا گرد و غبار ، آن قسمت از اسفنج را خلال کنید تا یک اسفنج تازه تمیز شود.

 

 اسفنجی با قطعه های غذایی که روی سینک می نشینند ، ناخوشایند و غیر بهداشتی است.  باکتریها روی ذرات مواد غذایی و باقی مانده های روی اسفنج رونق می گیرند.  علاوه بر این ، این ذرات یک اسفنج سلولز را تجزیه می کنند و می توانند بو ایجاد کنند ، بنابراین باید آن را بریزید.  اسفنجی که تمیز می شود مدت بیشتری طول می کشد. برای آزمایش شستشو ، از اسفنج ها استفاده کردیم تا مقصر نهایی چسبنده ، تخم مرغ و پنیر را از بین ببریم.  از هر اسفنجی برای خرد کردن یک ظرف پخته شده تخم مرغ و پنیر استفاده شده و سپس کاملاً زیر آب جاری شستشو شد.

 اسفنج های دیگری که همه آنها را آزمایش کردیم ، باقیمانده یا ذره مواد غذایی باقی مانده است ، حتی پس از چند دقیقه با قدرت کامل ، آبکشی شد.

 تست خراش دادن

 در طول تحقیق ما دریافتیم که مصرف کنندگان نگران ساییدگی اسکاج ها هستند.  ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که فینالیست های اسکاج ما هنگام برداشتن آوار ، سطح را فرو نمی کنند.  هنگام تصمیم گیری که اسکاج ها برش را ایجاد کردند ، برای ما مهم بود که در نظر بگیریم که در صورت وجود چه سطحی می تواند خراشیده شود.  برخی از سطوح مورد مطالعه:

چوب

 پلاستیک

 مس

 چدن

 فایبرگلاس

 فولاد ضد زنگ

 وینیل

 رنگ نمای خارجی اتومبیل

 پوشش های بدون رنگ

 شیشه

ویژگی های تفلون شوی آفتابگردان

ویژگی های تفلون شوی آفتابگردانتفلون شوی شطرنجی و آفتابگردان دارای ویژگی های متفاوتی می باشند، هر کدام از اسکاج های ظرفشویی، قیمت ها و خصوصیات ظاهری مختلفی دارند.


  جذب

 هنگامی که مشغول تمیز کردن ظروف مایع هستید ، جذب به یک عامل مهم یک اسفنج مفید تبدیل می شود.  همچنین جذب در آب صابون برای تمیز کردن بیشتر انرژی بدون تمیز کردن نیز مهم است.  در این آزمایش ، یک قاشق غذاخوری آب را به یکباره به هر اسفنج اضافه کردیم تا به ظرفیت خود برسد. اسفنج دریای طبیعی در این تست از سایر اسفنج های دیگر برتر بود.  در حالی که بیشتر اسفنج ها تعدادی قاشق غذاخوری برگزار می کردند ، اسفنج دریای طبیعی یک لیوان کامل مایع را نگه می داشت.  اسفنج جذاب ترین بعدی ، اسکرابر چند منظوره  تقریباً نصف فنجان را در خود نگه داشت.

زمان خشک شدن

 زمان خشک کردن بسیار مهم است ، زیرا اسفنجی که برای ساعت ها مرطوب باقی می ماند می تواند باکتری ها را پرورش دهد ، به خصوص اگر ذرات غذایی در داخل آن به دام بیفتند.  در آزمایش زمان خشک کردن ، کاملاً خیس کرده و اسفنجی را پیچانده و آن را روی ظرف می گذاریم تا خشک شود. جای تعجب نیست که جذاب ترین اسفنج ها بیشترین طول را برای خشک کردن و کمترین جاذب سریعترین آن را مصرف کردند ، حتی وقتی که کاملاً پیچیده شدند.

 

انتخاب بهترین تفلون شوی شطرنجی

انتخاب بهترین تفلون شوی شطرنجیبرای انتخاب بهترین تفلون شوی شطرنجی باید به جنس و کیفیت آن توجه زیادی بکنید.

راحتی ارگونومیک

 برای این آزمایش ، ما هم با یک ظرف ظروف کثیف و هم برای یک کار حمام سخت که در حرکات دایره ای نیاز به تمیز کردن یک وان داشت ، مقابله کردیم.  فهمیدیم که علاوه بر اندازه و شکل یک اسفنج ، استحکام و قدرت سایشی نیز در چگونگی استفاده از اسفنج راحت است. از این گذشته ، هرچه فشار و مدت زمان بیشتری برای تمیز کردن چیزی لازم باشد ، روی دست ، مچ دست و بازوی شما سخت تر است. اسکاج خوب کاملاً در کف دست شما جای می گیرد و می تواند از دو طریق مختلف به آن چسبیده باشد ، این کار باعث می شود بار و دست و مچ شما کاهش یابد ، زیرا می توانید موقعیت ها را تغییر دهید. این بسیار مفید است که بتوانید متناسب با مسیر تغییر بافت دهید.  می توانید آن را برای قدرت شستشوی بیشتر یا نرمی بیشتر در دست خود تنظیم کرده و به شما اجازه دهید سریع حرکت کنید.

نحوه خرید عمده تفلون شوی نرم

نحوه خرید عمده تفلون شوی نرمنحوه خرید عمده تفولون شوی نرم در سایت های اینترنتی مشخص شد است، شما می توانید برای خرید یک تفلون شوی نرم به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید.

 استفاده از وسایل آشپزی بدون روکش تفلون شده و یا غیر دیگر ، به راحتی با اسفنج ساینده آسیب می بینند ، و خوردن مواد غذایی پخته شده در یک تابه غیر استیک که خراشیده شده ، ایده خوبی نیست.  ما هر یک از اسفنج ها را در یک ماهیتابه با روکش غیر استیک آزمایش کردیم. هنگامی که به انواع غذاهایی که در یک تابه بدون نوشیدنی ، از جمله تخم مرغ و پنیر می پزید ، فکر می کنید ، می دانید که به یک اسکرابر که ظریف است و در عین حال قادر به پاک کردن زباله های پخته شده نیست ، نیاز دارید. به منظور آزمایش این ، به هر اسفنج تمرین در یک ماهیتابه را با روکش غیر رنگی دادیم.  اول ، ما یک وعده غذایی از تخم مرغ و پنیر خرد شده را شلاق زدیم ، بدون شک یک امر کثیف است.

 سپس ماهیتابه را با یکی از اسکاج ها تمیز کردیم تا تمام قسمت های خشک شده تخم مرغ و پنیر را از بین ببریم تا ببینیم آیا این پوشش باعث خراش دادن پوشش بدون رنگ در این فرایند می شود یا خیر.  ما این روند را با هر یک از هشت فینالیست خود تکرار کردیم. همه اسکاج ها تست خراش ما را پشت سر گذاشتند.  ما با توجه به این که سطح خراشیده نشده خراشیده آن توسط تفلون ایجاد شده و توسط DuPont تأیید شده است ، با اطمینان بیشتر از استفاده از اسکراب Scrubber Scrubber O-Cedar ، احساس اطمینان کردیم ، اما خوشحال شدیم که توجه داشتیم که هر اسفنجی که آزمایش کردیم قادر به تمیز کردن ماهیتابه در  تمامیت آن بدون آسیب رساندن به پوشش ظریف نچسب.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما