قیمت خرید و تولید اسکاج کبریتی در بسته بندی های 6 تایی

اسکاج ها و اسکاج بافتنی ساده از جمله وسایل پرکاربرد آشپزخانه هستند که به خاطر مصارف زیاد و استفاده در سطوح مختلف انواع مختلفی دارند و باید در فاصله ی زمانی متفاوت که بستگی به کیفیت آن ها دارد عوض شوند. اسکاج کبریتی یکی از انواع اسکاج های پر مصرف خانم های خانه دار است. این اسکاج به خاطر تمیزی زیاد و بدون آسیب رساندن به سطوح بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت خرید و تولید اسکاج کبریتی در بسته بندی های 6 تایی

اسکاج کبریتی چیست؟

اسکاج کبریتی چیست؟اسکاج کبریتی و اسکاج جهیر نوعی از انواع اسکاج ها است که در بازار به وفور موجود می باشد. این اسکاج به خاطر ساخته شدن از الیاف بسیار مقاوم و در عین حال نرم در زمان شست و شو بهترین عملکرد را دارد و علاوه بر تمیز کردن و از بین بردن میکروب ظروف و سطوح هیچگونه  آسیبی به ظروف نمی رساند.

برخی از بانوان از این اسکاج برای شست و شوی انواع ظروف با جنس مختلف استفاده می کنند چون مطمئن هستند که هیچ آسیبی حتی به ظروف چینی وارد نمی کند. این اسکاج با دوام و کیفیتی که دارد مشتریان ثابت خود را دارد هر روزه به تعداد این مشتریان افزوده می شود.

اسکاج کبریتی مرغوب که توسط تولیدکنندگان کشورمان تولید می شود در بازار فروش خوبی دارد حتی برخی از بانوان برای استفاده در سطوح متعدد تعداد زیادی از آن خرید می کنند.

سخت ترین لکه ها و کثیف ترین ظروف و سطوح با استفاده از این اسکاج به راحتی تمیز می شود پس بهتر است قبل از مصرف سایر اسکاج ها و مواد تمیز کننده ابتدا اسکاج کبریتی را امتحان کنید و اگر راضی نبودید به سراغ بقیه وسایل بروید که این امر غیر ممکن است که استفاده کننده از اسکاج کبریتی ناراضی باشد.

اسکاج وسیله ای پر کاربرد در خانه است و نمی توان کارکرد آن را محدود به شستن ظروف دانست برخی از بانوان علاوه بر اینکه از اسکاج کبریتی برای شستن ظرف و از بین بردن لکه و چربی استفاده می کنند ظروف نیز برای از بین بردن اثرات مواد شوینده نیز از اسکاجی جداگانه در هنگام آبکشی استفاده می کنند.

برای شست و شوی سینک ظرفشویی چربی های روی اجاق گاز و اطراف آن نیز اسکاج کبریتی وسیله ای کاربردی است چون همانطور که اشاره شد علاوه بر تمیزی فوق العاده هیچ آسیب و خط و خشی به سطوح نمی رساند.

کاربرد اسکاج ها قبل از عید و در زمان خانه تکانی بانوان بیشتر می شود چون برخی از بانوان برای تمیز کردن سطوح کاشی و سرامیک آشپزخانه از جرمگیر و مواد شوینده ای که آسیب جدی به سطوح می زنند استفاده نمی کنند و برای اینکار نیز از اسکج های مناسب و مواد شوینده ملایم تری استفاده می کنند.

کاربرد اسکاج کبریتی و انواع اسکاج ها به این موارد ختم نمی شود و تقریبا در تمام سطوح آشپزخانه و وسایل موجود در آن گرفته تا دیوارهای حمام و روشویی و …. نیز از انواع مختلف آن ها استفاده می شود.

انواع مختلف اسکاج کبریتی

انواع مختلف اسکاج کبریتیانواع اسکاج کبریتی موجود در بازار توسط تولیدکنندگان مختلفی تولید می شود به همین دلیل با قیمت های مختلفی وارد بازار می شود.

تولید کنندگان موجود در این زمینه با دستگاه های مختلفی این محصول را تولید می کنند برخی از تولید کنندگان این اسکاج در یک کارگاه کوچک و با سرمایه ای اندک این کار را شروع می کنند و برخی دیگر از تولید کنندگان این کار را به صورت صنعتی و در کارگاه ها و کارخانه های خود تولید می کنند که کیفیتی متفاوت را دارند.

اسکاج کبریتی موجود در بازار در رنگ های مختلف تولید می شود اما تنوع رنگ به تنهایی قادر نخواهد بود مشتریان را افزایش دهد؛ کیفیت و قیمت مناسب محصول ارائه شده بهترین راه برای نگه داشتن مشتری ثابت و افزایش آن است.

تولید کنندگان اسکاج کبریتی که محصولات با کیفیت و بادوام تری تولید می کنند علاوه بر اینکه در بازار داخلی جایگاه خود را حفظ می کنند می توانند سهمی از بازار کشورهای دیگر را نیز به خود اختصاص دهند.

اسکاج های کبریتی معمولا در یک اندازه تولید می شود اما تفاوت آن ها در رنگ های متنوع و طرح های روی اسکاج است.

نکات مهم در خرید اسکاج کبریتی

نکات مهم در خرید اسکاج کبریتیدر خرید هر محصولی نکاتی را باید رعایت کرد که محصول خوب با قیمت مناسبی خریداری کرد تا هزینه ای که بابت خرید آن می کنیم به اصطلاح هدر نرود.

در هنگام خرید اسکاج کبریتی به این نقطه دقت کنید که برای تمیز کردن چه سطوحی با چه اندازه کثیفی و لکه می خواهید از آن استفاده کنید چون این اسکاج انواع مختلفی دارد.

مهم ترین نکته در خرید اسکاج کبریتی خرید محصول با کیفیت است و نکته مهم دیگر قیمت آن است که برای خرید محصولی مرغوب قیمتی مناسب پرداخت شود.

برخی از افراد با خرید اسکاج کم کیفیت از برندهای ناشناخته در حق خود بدی می کنند و به جای خرید یک اسکاج در مدت زمان کوتاهی مجبور به خرید چندین اسکاج می شوند؛ اسکاج کم کیفیت علاوه بر تمیز نکردن سطوح و ظروف خیلی زود پاره می شود و از بین می رود.

برندهای مختلف شناخته شده در بازار در تولید محصولات خود سعی می کنند از مواد اولیه مرغوب و دستگاه های به روز استفاده کنند.

قیمت مواد اولیه تولید و سایر هزینه ها در قیمت نهایی اسکاج موثر است اما کیفیت در این زمینه حرف اول را می زند و افراد با مصرف کردن اسکاج با کیفیت از یک برند، همواره علاقه مند به خرید از همان شرکت و برند خواهند شد.

تولیدکنندگان اسکاج کبریتی که سعی دارند محصول خود را به سایر کشورها صادر کنند تمام تلاش خود را می کنند تا کیفیت محصول را حفظ کنند یا افزایش دهند.

تولید اسکاج کبریتی با کیفیت خوب می تواند رضایت مشتری را جلب کند و فروش تولید کننده را بالا ببرد.

انواع اسکاج کبریتی را می توانید از طریق اینترنت و سایت های عرضه کننده این نوع محصولات خرید کنید اما در هنگام خرید از کیفیت آن مطمئن شوید و از فروشگا های معتبر خرید کنید.

در خرید اینترنتی این امکان برای شما فراهم است که محصول مورد نظر را در فروش گاه های مختلف مشاهده کنید و با مقایسه قیمت ها و کیفیت و ظاهر محصول تصمیم بگیرید که چه نوع اسکاج و به چه میزان از چه کسی خرید کنید.

امروزه اکثر تولید کنندگان نیز سایت هایی برای معرفی و فروش محصول خود دارند تا از این طریق مشتریانی از سراسر کشور جذب خود کنند.

مرکز تولید اسکاج کبریتی مرغوب

مرکز تولید اسکاج کبریتی مرغوبکارگاه ها و کارخانه های تولید اسکاج و سایر وسایل شوینده در یک شهر مستقر نیستند و تقریبا در تمام شهرها کارگاه های بزرگ و کوچک فعال در این زمینه مشاهده کرد.

در شهرهای بزرگ این امر متفاوت است و می توان تعداد زیادی تولید کننده فعال در این زمینه می توان یافت که برخی حتی در انباری خانه خود یا یک اتاق کوچک این کار را انجام می دهند.

علاوه بر وجود تعداد زیاد تولید کننده اسکاج در هر شهر و تامین نیاز بازار آن شهر برخی از تولیدکنندگان که حجم تولیدی بالایی دارند محصولات خود را در شهرهای دیگر نیز به فروش می رسانند.

برای مفقیت در این کار علاوه بر اینکه باید محصول با کیفیت و قیمت مناسب تولید کرد؛ برای یک تولید کننده بهتر است که نیاز بازار را بداند با تحقیق و پرس و جو مطمئن شود که چه نوع اسکاج با چه میزان کیغیت و قیمتی فروش بیشتری در بازار دارد یا اینکه ویژگی های یک اسکاج خوب را بداند.

ویژگی هی یک اسکاج خوب از نظر بانوان می تواند اسکاجی باشد که در عین حال که چربی و لکه ها را به راحتی از بین ببرد هیچ آسیبی به ظروف وارد نکند و دوام بیشتری داشته باشد چون اسکاجی که بعد از چند بار شست و شو از بین برود اسکاج مناسبی نخواهد بود.

اسکاج های تولید شده توسط کارگاه های بزرگ و کوچک در بسته بندی هایی با تعداد مختلف عرضه می شوند؛ بعضی در بسته بندی به تعداد یک عدد تا بسته بندی اسکاج 6 تایی و …

خرید اسکاج در بسته بندی با تعداد بالا کمی به صرفه تر از تعداد کم خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما