قیمت عمده اسکاج سیم استار

اسکاج سیم استار یکی از پرمصرف ترین وسایل مورد استفاده در آشپزخانه هاست و به میزان زیادی تولید و مصرف می شود و به همین دلیل در انواع مختلفی تولید می شود به همین سبب دارای قیمت های متفاوتی هستند. موارد استفاده از این اسکاج ها در همان محیط آشپزخانه برای تمیز کردن است مانند شستن ظرف ها، تمیز کردن کف آشپزخانه، پاک کردن هود و یا سطحی که چربی به چسبیده است و از این میان اسکاج سیم استار از پرطرفدار ترین است زیرا با زبری خاصی که دارد به خوبی لکه های چسبیده به سطوح و چربی ها را رفع می کند.

قیمت عمده اسکاج سیم استار

آشنایی با خصوصیات اسکاج مرغوب

آشنایی با خصوصیات اسکاج مرغوب این اسکاج ها انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها دارای یک تکه ی اسفنج در داخلشان است که توسط سیم های ریز پوشیده شده است و کار با آن را راحت تر کرده است و به خوبی آب و مایع ظرفشویی را به خود جذب کرده و در هنگام شستشوی ظروف به مایع ظرفشویی کمتری نیاز است و با همان مقدار کم بیشترین مقدار کف را میدهد.

در مقابل برخی از اسکاج ها هستند که تماما از سیم تشکیل شده اند که به صورت کلاف در هم پیچیده برای تمیز کردن دیگ و قابلمه های غیر تفلون مناسب اند.

بطورکلی سیم و اسکاج ها در انواع مختلف و جنس های متفاوت به شکل ها و اندازه های گوناگونی طبق سلیقه تولید کننده و طبق ذائقه مردم تولید می شوند. همانطور که گفتیم انواع اسکاچ ها در جنس های مختلف اسفنجی، پارچه ای، بافتنی نیز موجود می باشند که با توجه به نیاز و نوع اسکاج از جمله میزان نرمی و زبری اسکاج مورد استفاده قرار می گیرند.

به دلیل منافذی که در اسکاج مرغوب موجود است رعایت کردن یک سری نکات برای مراقبت و بهداشت اسکاج لازم است : هر سه چهار روز یک بار ضدعفونی شود، بعد از سه هفته مصرف که اسکاج کهنه شده است بهتر است آن دور انداخته شود، در آشپزخانه بهتر است چند عدد اسکاج موجود باشد و از یک اسکاج برای پاک کردن تمام سطوح استفاده نشود و برای موارد مختلف اسکاج جداگانه ای را مصرف کرد.

خرید مستقیم اسکاج سیم استار

خرید مستقیم اسکاج سیم استار به دلیل تنوع موجود در اسکاج ها قیمت آن ها نیز متفاوت است و به سبب تولیدات بالا صادرات این محصول نیز رونق بسیار گرفته است و در انواع مختلف به کشورهای دنیا صادر می شوند. خرید اسکاج نیز با توجه به قیمت های مقرون به صرفه و عالی نیز میزان بالایی دارد به گونه ای که به صورت عمده خریداری صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما