پخش انواع اسکاج سیمی و ابری در طرح ها و رنگ های متنوع

اسکاج سیمی ، نوعی وسیله کارایی آشپزخانه برای ظرف شستن است و ظروف و وسایل آشپزخانه را با آن می شویند .

اسکاج ظرفشویی هم مانند خیلی از وسایل دیگر نیاز به شستشو دارد و باید آن را هر چند وقت یکبار تمیز کرد.

  برای از بین بردن میکروب های احتمالی باید هر چند روز یک بار اسکاج را با مواد ضد عفونی کننده بشویید و روش شستشوی آن به شرح زیر است : نود درصد مواد ضدعفونی کننده و ده درصد آب را با هم قاطی کنید و بگذارید اسکاج مدت زمانی در داخل آن بماند و در آخر اسکاج را از داخل محلول در بیاورید و تمیز شستشو دهید.

جهت پخش و توزیع انواع اسکاج سیمی و ابری با طرح و رنگ مختلف به وبسایت ما مراجعه فرمایید.

پخش انواع اسکاج سیمی و ابری در طرح ها و رنگ های متنوع

جنس های مختلف اسکاج ظرفشویی

امروزه در کارگاه‌های تولیدی اکثر اسکاج های ظرفشویی را با ماشین‌آلات جدید و به‌روز تولید می کنند.ابتدا برای این کار انواع نخ و کاموا و سیم و ابر را خریداری می کنند و با کمک ماشین آلات تولید انبوه آنها را می سازند.برای هر دو مورد تولیدکنندگان ایرانی بهترین و بادوام‌ترین مواد اولیه را تهیه می‌کنند و برای تولید به کار می‌برند.

دستگاه اسکاج سیمی شامل  سه مورد دستگاه بوده که مکمل هم می‌باشند . دستگاه بافت اسکاج سیمی و دستگاه پرس هیدرولیک و دستگاه نورد

برای بافت اسکاج گرد طرح قلب و به‌طورکلی اسکاج دستباف طرح دار ، بهتر استِ از کاموای سوزنی استفاده کنید. یوموش برای اسکاج ساده مناسب تر است چون طرح در بافت با یوموش مشخص نمی‌شود. طرح های اسکاج باعث می‌شوند نظر مشتری بیشتر جلب شود و درنتیجه فروشی بیشتری داشته باشیم.

تولید بهترین اسکاج سیمی امروزه توسط تولیدی‌ها و کارگاه‌های تولیدی کوچک و بزرگی در سراسر این کشور پهناور صورت می‌گیرد و این اسکاج باکیفیت و مرغوب توانسته عملکرد قابل‌قبول و ایده آلی را در خانه‌های شما خانوارهای ایرانی به اجرا بگذارد هرروزه آمار و ارقام بالایی را در خریدوفروش از آن خودکرده ، و امروزه نیز جزو پرفروش‌ترین‌ها و بهترین اسکاج ها محسوب می‌شود. اینها از آنجایی که بهترین اسکاج سیمی هستند ، پرفروش‌ترین هم هستند.

گستردگی تنوع در مدل اسکاج سیمی

شستشو و نظافت ظروف کار روزمره و همیشگی زندگی ما است. مواد و وسایل شستشوی ظروف در طول زمان تغییر کردند و مدرن‌تر و کارآمدتر شدند. همیشه امکان استفاده از وسایل و ماشین‌های مدرن شستشو مثل ماشین ظرف‌شویی، در فضای خانه‌های کوچک با تعداد ظروف کمی که در روز استفاده می‌شود وجود ندارد.

 اسکاج  از جمله محصولات نام‌ آشنای خانه‌ها و آشپزخانه‌های ما است، وسیله ساده و در عین‌ حال ضروری که در طول روز بارها و بارها استفاده می‌شود. .

حتی تصور یک‌ذره آلودگی روی ظروف و وسایل مربوط به غذا برای ما آزاردهنده و غیر قابل‌ قبول است. اینجا است که محصول ساده و درعین‌حال کارآمدی  مثل اسکاج آفتابگردان با کمک شوینده و دست‌های ما، در کنار هم قرار می‌گیرند و در شستشو به ما کمک می‌کنند‌. کاربرد اسکاج آفتابگردان هم در حالت کلی مثل همه اسکاج های دیگر است، ولی توجه داشته باشیم:

اسکاج آفتابگردان از لحاظ کاربرد برای سطوح نرم استفاده می‌شود و رویه آن سیمی و زبر نیست. اگر ظرف یا سطوحی دارید که نیاز به خراش و ساییدگی ندارد می‌توانید از اسکاج آفتابگردان با شوینده مناسب برای تمیز کردن بهره ببرید.

اسکاج آفتابگردان یک محصول زیبا و باکیفیت است که برای بافت آن دو روش استفاده می‌شود که یکی از آن را در زیر توضیح می دهیم.

می‌توان آن را با دست‌بافت که از این لحاظ یک هنر دستی باارزش حساب می‌شود که دست توانای هنرمندان آن را می‌بافد.

اسکاج آفتابگردان به دلیل کیفیت بالا و رویه بافته‌شده، راحت شسته و تمیز می‌شود و از این‌ جهت خیال مصرف‌کننده را آسوده می‌کند

اسکاج سیمی مناسب چه ظروفی اند

همان‌طور که گفتیم بسیاری از ما از کلیت چگونگی استفاده از اسکاج و سیم ظرف‌شویی آگاهی داشته آن‌ها را در کارهای روزمره‌ی خود در نظر داریم. به‌عنوان‌مثال تقریباً همه‌ی ما می‌دانیم که استفاده از سیم ظرفشویی برای ظروف تفلون باعث آسیب دیدن آن می‌شود یا مثلاً ایجاد خط و خش می‌کند . استفاده از یک اسکاچ بایستی تنها مختص شستن ظروف باشد و نباید از آن برای شستن اشیاء دیگر استفاده کرد.

سیم ظرف‌ شویی یا پشم فلزی که به آن پشم سیم یا اسفنج سیم نیز می‌گویند؛ مجموعه‌ای از فیلامنت های بسیار منعطف و زبر است. این محصول در سال ۱۸۹۶ معرفی شد. سیم ظرف‌شویی به‌عنوان ابزاری ساینده برای صاف کردن و تراشیدن سطح چوب و فلزات، تمیز کردن ظروف منزل، شیشه و سطوح سفالی به کار می‌رود. سیم ظرف‌شویی از استیل با کربن کم ساخته می‌شود

اسکاج سیمی از بافت‌هایی تشکیل‌شده است که در حین شستشو هرگونه چربی‌ها لکه‌ها و میکروب‌های اضافه روی سطح ظروف دار یا حتی در سخت‌ترین نوع آن‌ها را در چشم برهم زدنی پاک می کند.

برای اینکه از زیان‌های ناشی از آلودگی اسفنج در امان باشید شاید نخستین راه و ساده‌ترین راه دور انداختن اسفنج کهنه و استفاده از اسفنج نو باشد. اما از آنجا که صرفه جویی خود بخشی از هنر خانه داری است پیشنهاد می‌کنیم اسفنج آشپزخانه خود را با روش‌های زیر ضد عفونی کرده و دوباره استفاده نمایید.

  مایکروویو

 ابتدا اسفنج را در آب داغ شست وشو داده و سپس آن را درون یک کاسه قرار دهید. کمی آب روی آن ریخته و کاسه را برای مدت یک الی دو دقیقه درون ماکروویو بگذارید. در این مدت کاملاً مراقب باشید تا اسفنج خشک نشده و آتش نگیرد.

 ▪ آب جوش

 قابلمه را تا نیمه از آب پر کرده و سپس روی حرارت قرار دهید تا جوش آید. سپس اسفنج را برای مدت حدود ۱۰ دقیقه درون آب در حال جوش قرار دهید. استفاده از این روش برای اسفنج هایی که در تهیه آنها ذرات فلزی به کار رفته مناسب است.

 ▪ محلول سفیدکننده

 بدین منظور ترکیبی از ۱۰ درصد محلول سفیدکننده و ۹۰ درصد آب تهیه کرده و اسفنج را برای مدت حداقل پنج دقیقه درون آن قرار دهید. البته بنابر توصیه برخی کارشناسان اسفنج باید یک شب در این محلول بماند. سپس اسفنج را از درون آن خارج کرده و بشویید. استفاده از این روش بین ۳۷ تا ۸۷ درصد از باکتری ها را از بین می برد

 علاوه بر این استفاده از این روش برای اسفنج ها و یا اسکاچ هایی که در تهیه آنها از ذرات فلز استفاده شده مناسب نیست. پس از اتمام زمان یاد شده، ابتدا اجازه دهید تا اسفنج خنک شود و سپس آن را از کاسه خارج کنید. این روش حدود ۹۸ درصد از باکتری ها و میکروب های درون اسفنج را از بین می برد.

 بعد از استفاده از اسکاج حتماً آن را تمیز بشویید و خشک‌ کنید. این کار باعث تمیز ماندن اسکاج و جلوگیری از رشد میکروب و باکتری به دلیل ماندن آب و ذرات دیگر در اسکاج است.

سایت معتبر فروش اسکاج سیمی

خرید اسکاج های سیمی با کیفیت در بازار اغلب به صورت های مستقیم و غیر مستقیم شکل می گیرد.مجموعه های معتبر زیادی در ایران وجود دارند که محصولات خود را با درجه کیفی بالایی و به صورت مستقیم وارد بازار می کنند.قیمت این محصولات بسیار مقرون به صرفه می باشد و هر کسی توانایی خرید آن را دارد.سیم ظرف شویی در کشور بصورت خیلی زیادی تولید می شود و این حجم بالا که وارد بازار می شود باعث پایین آمدن قیمت آن می شود.

یکی از اسکاج های رایج اسکاج گرد است،

اسکاج گرد از آن اسکاج های خوشنام و خوش آوازه است که توانسته سالیان سال اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کند و همچنین جزو اسکاج های پر فروش و محبوب بین مردم شناخته می شود. جالب است بدانید به اسکاج گرد اسکاج خورشیدی هم میگویند و موقعی که در بسته بندی  قرار میگیرد شبیه خورشید یا آفتابگردان می شود. مسلما نام اسکاج خورشیدی صرفا بدلیل بسته بندی محصول نیست بلکه این نام نشان از درخشندگی اسکاج است.

قیمت اسکاج  – اسکاچ – هنگام خرید فروش عمده

 این قیمت ها توسط یکی از تولید کننده های اسکاج درج شده است و بصورت عمده فروخته میشود. باید دقت ساده متوجه میشوید که حاشیه سود جوراب هنگام خورده فروشی چقدر است. قیمت تمام شده اسکاج را هم چند روز دیگر در هیمن نوشته  درج خواهیم کرد. فعلا از قیمت های فروش لذت ببرید.

 لیست قیمت اسکاج و سیم ظرف‌شویی هرچند ساعت بروز می‌شود و جهت مشاهده زمان بروز رسانی دقیق ، خرید اینترنتی ، مقایسه قیمت فروشندگان و یا پیگیری قیمت اسکاچ و سیم ظرف‌شویی از لیست قیمت اسکاج و سیم ظرف‌شویی می‌توان به سایت‌های مختلفی مراجعه کنید. همچنین شما می‌توانید برای انتخاب دقیق‌تر از لیست برندهای نشان داده‌شده در همان سایت استفاده کنید. لازم به اشاره است که فضای مجازی یک بازار رقابتی هست و یک فروشگاه اینترنتی نیست و قیمت درج‌شده برای هر اسکاج و سیم ظرف‌شویی با کمترین قیمت برای فروشنده وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما